УКР  І  РУС

Більярдні столи від виробника!

032 664-40-72 032 662-76-31

097 238-45-75 095 182-18-47

Ціни на більярдні столи Ціни на більярдні столи

КОРИСНЕ І ЦІКАВЕ

Основні вимоги до гравця в момент нанесення удару

П'ять основних вимог базуються на існуючих і затверджених правилах більярдних ігор. Запам'ятайте, будь ласка, ці вимоги:

1) удар по кулі здійснюється тільки наклейкою; ніякий інший удар – турняком, боковою частиною кия – не допускається;

2) при будь-якому положенні корпуса і рук хоча б одна нога гравця під час удару має доторкатися підлоги;

3) перший удар в партії, що називається грою «з рук», виконується після того як гравець попередньо поставить кулю-биток в будь-якому місці «дому»; момент проходу битком лінії «дому» є початком гри;

4) гра «з рук», крім того, виконується при грі в «піраміду», коли удар переходить до одного із партнерів після падіння битка в лузу від попереднього удару, а також гравцем після покладення ним битка в лузу (при грі в «московську піраміду»);

5) в момент удару «з рук» корпус і ноги гравця не повинні виходити за лінію продовження довгих бортів(лівого та правого).

І останнє: починати освоювати стійку потрібно стосовно удару по битку, встановленому на першу точку ігрового поля, з метою пустити його вперед, прямо перед собою і, цілячись точно в середину протилежного короткого борта.

На завершення, вважаємо доцільним наголосити, що єдиної правильної стійки, яка підходить для всіх, немає. У більшості, стійка залежить від виду гри, висоти столу, росту гравця і т.д. В цілому стійка повинна бути зручною, збалансованою, кий має рухатися паралельно площині стола, в ідеалі повинно бути дотриманим «правило двох прямих кутів» (коли кий тримають рукою в потрібному місці, то передпліччя створює з ним майже прямий кут) для ударної руки.

Навантаження у стійці повинно припадати тільки на ноги, рука на столі, що служить опорою для кия, не повинна бути навантажена істотною частиною ваги вашого тіла, тобто спиратися на неї не можна ( якщо тільки мова не йде про особливі види стійок, коли гравець практично розпливається на столі). Друга вимога до «стандартної» стійки гравця – при виконанні ударів із однієї й тої самої позиції стійка повинна бути завжди однаковою, без особливих зусиль по перевірці її правильності.

Класичний спосіб стійки, скоріш за все, допоможе спочатку, а потім, по мірі отримання досвіду, кожний гравець обере для себе найкращу стійку.

Більярдні столи та аксесуари в Україні від компанії «Більярд Центр»!

Центри продажу Україна: Київ, Вінниця, Дніпропетровськ, Житомир, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Кіровоград, Луцьк, Львів, Миколаїв, Одеса, Полтава, Рівне, Сімферополь, Суми, Тернопіль, Ужгород, Харків, Херсон, Хмельницький, Черкаси, Чернівці, Чернігів.

Львівський каталог фірм!

© 2014 БІЛЬЯРД ЦЕНТР. Більярдні столи! Все для більярду!

Створення сайтів у Львові - WebEtalon