УКР  І  РУС

Більярдні столи від виробника!

032 664-40-72 032 662-76-31

097 238-45-75 095 182-18-47

Ціни на більярдні столи Ціни на більярдні столи

КОРИСНЕ І ЦІКАВЕ

Вміння володіти собою у будь-яких ситуаціях сучасного більярдного спорту

Більярд – красива та інтелектуальна гра, і навчитися грати в більярд не так просто, як здається на перший погляд. Справжнім майстром можна стати тільки в тому випадку, якщо гравець до цього схильний. І досягти більярдних вершин може тільки грамотна, освічена людина. Щоб стати професіоналом, необхідно вміти розбиратися хоча б в елементарних науках – фізиці, геометрії… Не знаючи «природи» шару, виграти неможливо. Необхідні певні знання та навики. Спортсмену потрібно виховувати і окомір, не говорячи вже про його синхронну взаємодію із м'язами.

Для справжнього гравця недопустимо нервувати біля столу, чи, простіше кажучи, відчувати мандраж, хоча це буває, особливо при грі на публіку. Психологічна рівновага у грі просто необхідна. Недарма один розумний чоловік сказав: «Більярд – царство нервів».

Дуже цікаві поради у вмінні володіти собою дає Роберт Бірн – корифей сучасної літератури – в своїй книзі «Більярд для всіх. Пул і карамболь»(1998). Він пише: «В напруженій боротьбі гравець, що краще володіє своїми нервами та емоціями, має велику перевагу.

Старайтесь грати впевнено, навіть якщо для цього немає достатніх підстав. Чим швидше ви почнете себе вести як досвідчений гравець, тим швидше ви ним станете. Не мається на увазі, що вам потрібно розгулювати з поважним виглядом, хвастатися і насміхатися, уподібнюючись тим блазням, яких ми інколи зустрічаємо на змаганнях. Вам варто лише заспокоїтися і стати впевненим, насамперед у собі. Коли приходить ваша черга виконати удар, не підходьте до столу з виразом страху і невпевненості на лиці. Навпаки, всім своїм виглядом показуйте, що ситуація повністю під вашим контролем. Огляньте позицію на столі, неначе у вашій голові працює швидкодіючий комп'ютер, який миттєво видає найкращі рішення. Ваш мозок і справді подібний до комп'ютера, а після отримання достатнього досвіду, ви зможете буквально на підсвідомому рівні приймати рішення про те, як і з якою силою нанести удар. Саме тоді багато і начинають казати про те, що у них появився смак до гри.

Поводьтеся як досвідчений гравець, навіть якщо ця роль вам не цілком підходить. Це потрібно не стільки для того, щоб залякати свого суперника, як для того, щоб отримати почуття впевненості у своїх силах. У багатьох сферах життя і, зокрема, у більярді почуття впевненості у собі допомагає добитися успіху, не покладаючись на удачу і не прибігаючи до обману. Ви повинні вміти холоднокровно оцінити доцільність того чи іншого удару, однак як тільки ігрове рішення прийнято, робіть справу із впевненістю і навіть, з ентузіазмом. Ви повинні вірити, що зможете виконати цей удар і, що ви його виконаєте. В момент істини немає місця для песимізму. Як тільки ви починаєте сумніватися в тому, наскільки важкий удар, як мало шансів у вас його виконати, як незручно будете ви виглядати, якщо промахнетеся, як прикро буде програвати партію, весь налагоджений механізм виконання удару дає збій.

Іншими словами, контроль підсвідомості, не менш важливий, ніж контроль битка».

На завершення варто відзначити, що м'язове розслаблення і елементи так званого самогіпнозу можуть інколи сприяти точності ударів по шарам, зниженню загальної втоми, швидкому відновленню фізичних сил і хорошого психологічного настрою у грі з партнером. Тому кожному гравцеві, що вирішив досягти в цьому виді спорту серйозних результатів, варто пам'ятати про цю, можливо, трішки старомодну методику. Варто відмітити те, що багатий досвід ігор на більярді показав, що в основу так званого «олімпійського спокою» і почуття абсолютної впевненості в грі з партнером на змаганнях повинна бути покладена систематичне, методично сучасне тренування у виконанні тяжких ударів по шарам в різноманітних ігрових ситуаціях сучасного російського більярду, снукера чи американського пулу.

Більярд врівноважує емоції і виробляє ряд якостей, необхідних людині у житті. Він навчає вигравати, напружуючи всю силу волі, та перемагати опір суперника, причому справжній професіонал сприймає виграш без будь-якого непристойного тріумфування. Більярд навчає і програвати – не впадаючи у паніку чи відчай, не втрачаючи віри у себе. Справжній гравець не падає духом і зберігає холоднокровність у тяжкі моменти, а якщо і переживає невдачу, то робить це з гідністю та гумором. Справжній гравець швидше програє, аніж порушить правила, а в повсякденному житті це і називається чесністю і принциповістю.

Більярдні столи та аксесуари в Україні від компанії «Більярд Центр»!

Центри продажу Україна: Київ, Вінниця, Дніпропетровськ, Житомир, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Кіровоград, Луцьк, Львів, Миколаїв, Одеса, Полтава, Рівне, Сімферополь, Суми, Тернопіль, Ужгород, Харків, Херсон, Хмельницький, Черкаси, Чернівці, Чернігів.

Львівський каталог фірм!

© 2014 БІЛЬЯРД ЦЕНТР. Більярдні столи! Все для більярду!

Створення сайтів у Львові - WebEtalon