УКР  І  РУС

Більярдні столи від виробника!

067-332-40-28, 066-177-07-85

Ціни на більярдні столи Ціни на більярдні столи

Наклейки і насадки до київ

Наклейки для київ в більярді відіграють важливу роль при виконанні складних ударів.

Наклейки розрізняють по пружності, м'якості, матеріалу і способу кріплення до наконечника. Основне призначення наклейки заключається у створенні тертя між києм і кулею в момент удару.

Як матеріал для наклейки використовують шкіру оленя, лося, бізона. Під час виробництва наклейок використовується складна технологія замочування і вичинки. Існують також багатошарові наклейки для київ, які складаються з різних видів шкіри, що дозволяє поєднати, здавалося би, несумісні якості – твердість з краю і еластичність в центрі.

Наклейки для київ підбирають індивідуально: кому що подобається. Це залежить від стилю гри і смаків самого гравця.

Початківцям рекомендуються м'які наклейки, так як м'яка наклейка «вибачає» помилки, зокрема практично виключає кікс. Вважається, що з жорсткою наклейкою грати важче, вона призначена в основному для професіоналів.

Діаметр наклейки повинен точно співпадати з діаметром тонкого кінця шафта і відповідно наконечника. Великою наклейкою (діаметр 14 мм) простіше виконувати складні удари – відтяжку назад, вбік, супровід кулі вздовж борта і т. д., але при цьому важче прицілюватися. І, навпаки, з наклейкою малого діаметра (11 мм) легко прицілюватися, але важче виконувати складні удари.

Наклейки для київ, насадки для київ, більярд, ціни

Якість наклейки перевіряється тим, як вона тримає крейду при ударі і як довго не заяложується, тобто не робиться слизькою. Якісна наклейка тримає крейду від 5 до 10 ударів.

Зазвичай наклейка фіксується на наконечнику за допомогою клеєного кріплення, але і є наклейки, які пригвинчуються до наконечника. Це спрощує і прискорює процедуру заміни наклейки, хоча зменшує щільність прилягання і в цьому випадку ця частина кия потребує найбільшої уваги і постійного догляду.

Elk Master

Недорогі м'які одношарові наклейки для київ хорошої якості. Досить часто використовуються не тільки на персональних киях, але і на киях в клубах, які приділяють особливу увагу якості свого ігрового обладнання. Діаметр наклейки 12 – 13 мм. Це сама розповсюджена наклейка, яка стала легендою.

В упаковці 50 шт.

Le Pro

Наклейки для київ, насадки для київ, більярд, ціни

Le Professionel, або скорочено Le Pro - популярні одношарові наклейки середньої жорсткості. Виготовлені з відмінної високоякісної дубленої шкіри. Більшість фірм-виробників київ встановлюють на своїй продукції наклейки саме цієї марки. Діаметр наклейки 11 – 14 мм. Рекомендується для встановлення на клубних киях, а також на персональних киях гравцям початкового рівня. Невисока жорсткість наклейки, в певній мірі дозволяє дещо згладити неточності при ударах, які властиві початківцям.

В одній упаковці 50 штук.

Triangel

Наклейки для київ, насадки для київ, більярд, ціни

Ще одна популярна марка одношарових шкіряних наклейок. Виготовляються з шкіряної крихти методом пресування. Рівень жорсткості наклейки – hard. Якщо м'які наклейки і наклейки середньої жорсткості рекомендуються початківцям, то Triangel, як більш жорстка наклейка, рекомендується тим, хто вже має досвід гри. Діаметр наклейки 12 – 14 мм. Чудові ігрові якості, зносостійкість, здатність зберігати форму на протязі довгого часу.

В одній упаковці 50 штук.

Наконечник (втулка) кріпиться на тонкому кінці шафта і перешкоджає його розщеплюванню під час сильних ударів. Наконечник дозволяє вберегти кий від вкорочення при заміні наклейки. Від пружності наконечника залежить як відбувається взаємодія між києм і кулею під час удару. Вважається, що не пружний і жорсткий наконечник збільшує відхилення битка від лінії руху кия при бокових ударах.

Наклейки для київ, насадки для київ, більярд, ціни

Довжина наконечника може бути від 5 до 50 мм, суттєвого значення для гри довжина наконечника не має. Кріплення наконечника до кия може бути різьбовим або штифтовим, Але в будь-якому випадку воно приклеюється для збільшення щільності з'єднання.

Насадки використовуются замість наклейок на колодних киях, як звичайний ковпачок, не потребує особливих затрат и часу на встановлення.

В одній упаковці 100 штук.

Більярдні столи та аксесуари в Україні від компанії «Більярд Центр»!

Центри продажу Україна: Київ, Вінниця, Дніпропетровськ, Житомир, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Кіровоград, Луцьк, Львів, Миколаїв, Одеса, Полтава, Рівне, Сімферополь, Суми, Тернопіль, Ужгород, Харків, Херсон, Хмельницький, Черкаси, Чернівці, Чернігів.

Львівський каталог фірм!

© 2014 БІЛЬЯРД ЦЕНТР. Більярдні столи! Все для більярду!

Створення сайтів у Львові - WebEtalon