УКР  І  РУС

Більярдні столи від виробника!

067-332-40-28, 066-177-07-85

Ціни на більярдні столи Ціни на більярдні столи

Засоби догляду

Щітка трьохстороння для більярдних столів, більярд, аксесуари для більярду

Правила по догляду за більярдним столом и засоби для догляду за більярдним столом.

Обладнання для гри в більярд потребує правильного і системного догляду. Особливо це стосується більярдного стола. Правила по догляду за більярдним столом в клубі чи вдома мало чим відрізняються між собою.

Однією з умов нормального існування більярдного стола є заборона на його переміщення. Стіл повинен залишатися на тому місці, куди його встановили. Комфортної температурою для меншого зношення більярдного стола є 23 градуси, вологість не повинна перевищувати 50%. Згубно на стан більярдного стола впливає різка зміна температури чи вологості, оскільки матеріал, з якого він виготовлений, може піддатися корозії.

Щітка для більярдних столів з ручкою, більярд, аксесуари для більярду

Ретельного і постійного догляду потребує поверхня більярдного стола, оскільки тільки ідеальний стан ігрового покриття і бортів може гарантувати передбачуваний результат руху куль.

Порох і бруд, піт від рук, крихти від крейди, випадково розлиті напої та інші рідини можуть можуть швидко привести до повної непридатності сукна. Кулі на ньому стануть підскакувати або пересуватися вкрай непередбачувано. Неприпустимо також куріння над більярдним сукном. Сигаретний попіл не тільки забруднює його, але й може залишити сліди опіків.

Для регулярної чистки сукна використовуйте спеціальну щітку, рухаючи нею у напрямку ворсу, тобто з «дому» до точки встановлення піраміди. Щітки для чистки більярдного сукна відрізняються різними деталями, починаючи з якості ворсу і закінчуючи формою щітки, її розмірами і призначенням.

Щітка для більярдних столів, більярд, аксесуари для більярду

Щітка трьохстороння.

Щітка для більярдних столів з ручкою

Щітка для більярдних столів.

Пилососити сукно дозволяється лише у тому випадку, якщо Ви впевнені в якості його натяжки, в іншому випадку пилосос може розтягнути погано натягнуту тканину.

Засіб для чистки сукна, більярд, аксесуари для більярду

Кулі під час руху можуть зустріти на своєму шляху крихти і інші незначні перешкоди, від яких потрібно очистити стіл, щоб не розтягнути тканину і не пошкодити плити покриття.

• Засіб для чистки сукна «AMBERSIL Cloth Cleaner» (400 мл, аерозоль) призначено для видалення крейди та інших незначних забруднень з більярдного сукна.

• Використання: Перед використанням необхідно щіткою видалити будь-які великі частинки з поверхні сукна (таких як частинки крейди). Нанести засіб рівним шаром з відстані 25-30 см від поверхні сукна і витерти чистою тканиною без ворса ( у відповідності з напрямком ворсу на сукні).

• Виробник: Ambersil (Великобританія)

Чохол для більярдних столів, більярд, аксесуари для більярду

В перервах між іграми накривайте стіл спеціальним чохлом (накидкою) відповідного для стола розміру: 8-ми, 9-ти, 10-ти, 11-ти, 12-ти футов.

Накидка або чохол для більярду одне з самих простих, але в той же час ефективних засобів догляду. Захищає сукно і поверхню стола від пороху, вологи та інших непередбачуваних забруднень (плям від кави, пива, вина, жиру и т. ін.).

Борта більярдного стола протираються спеціальною м'якою тканиною після гри, щоб на них не залишалося слідів від рук і крейди.

Для чистки більярдних куль використовують м'яку тканину і спеціальний засіб для чищення («Поліроль» для меблів).

Більярдне сукно, на якому з'явилося багато білих, опікових плям (їх залишають кулі) не потребує швидкої заміни, а поява накатаних білих доріжок вздовж бортів, говорить про те, що, можливо, сукно на більярдному столі потребує заміни. Також потрібно перетягнути сукно, зношене в районі луз.

Якщо Ви не впевнені, що зможете самостійно виконати нелегку роботу по заміні сукна, то зверніться по допомогу до спеціаліста. Ми пропонуємо свої послуги по заміні сукна і реставрації більярдних столів.

Не дивлячись на те, що сучасні більярдні столи мають досить міцне конструкцію, стіл все ж таки потрібно берегти від механічних пошкоджень. І найкращий спосіб від них – нанесення правильних і точних ударів, від яких не потерпають ні борта, ні скоби луз.

Відновлювач  більярдних куль, більярд, аксесуари для більярду

Обов'язковою умовою довготермінової експлуатації повинна бути чистота сукна і куль. Будь-який наліт, що з'являється на кулі, буде залишати відбитки на сукні. Проста своєчасна чистка продовжить термін використання сукна, збереже естетично-привабливий зовнішній вигляд більярдного стола і примножить Ваше задоволення від гри.

Відновлювач куль «Aramith»

Ємність флакону: 250мл.

Засіб для відновлення природного кольору і очищення більярдних куль, розроблений и виготовлений компанією "Saluc" – виробником кращих у світі куль з фенолоальдегідної смоли.

Відновлювач  більярдних куль, більярд, аксесуари для більярду

"Aramith Billiard Ball Restorer" використовується для видалення сильно затертих плям і забруднень.

Після обробки відновлювачем, рекомендується відполірувати кулі з використанням поліроллю "Араміт".

Спосіб застосування. Добре збовтати ємність перед використанням. Нанести засіб на кусочок сукна чи бархатку и ретельно протерти кулю.

Засіб для чистки куль «Aramith»

Ємність флакону: 250мл.

Цей засіб для чистки куль розроблено бельгійскою фірмою «Saluc», яка виготовляє кулі під тією ж маркою. Призначено спеціально для більярдних куль з фенолоальдегідної смоли. Чудово очищує і полірує поверхню, і також робить її антистатичною та захищає від нових забруднень.

Спосіб застосування. Добре збовтати ємність перед використанням. Нанести засіб на малий кусочок сукна (якщо взяти великий, то це приведе до перевитрат поліролю) чи бархатку і ретельно протерти кулю. Дуже важливо, щоб сукно було добре просочене,в іншому випадку кулі будуть погано відтиратися.Потім відполірувати кулю до блиску за допомогою папіряної салфетки, сухої сукняної тканини чи спеціальної машинки для поліровки.

Засоби догляду за києм

Для того, щоб Ваш більярдний кий завжди залишався в нормальному стані, і довгий термін слугував Вам, необхідно дотримуватись правил по експлуатації і догляду за більярдним києм.

Догляд за більярдними киями включає в себе:

• обробку наклейки,

• заміну наклейки,

• чистку шафта и всього кия,

• правильне зберігання кия.

Краще за все, під час гри протирати кий сухою салфеткою з тканини, яку до того ж можна змочити каплею звичайного медичного спирту. Шафт потрібно берегти від пошкоджень і намагатися не бити по кулях боковою частиною шафта. В паузах між партіями кий краще ложити на стіл. Після гри, забираючи з кия крейду і піт від рук, протирайте його (особливо шафт) тією ж самою салфеткою. Для чистки кия також пропонується велика кількість засобів.

Засіб для чистки шафта кия Silkleen, більярд, аксесуари для більярду Засіб для догляду за києм Niger S4, більярд, аксесуари для більярду Засіб для чистки шафта кия Silky Hand, більярд, аксесуари для більярду

Засіб для чистки шафта кия Silkleen

Засіб для догляду за києм Niger S4

Засіб для чистки шафта кия Silky Hand

Ідеальне місце для зберігання кия – сухе приміщення з постійним рівнем вологості і постійною температурою. Ідеальний спосіб зберігання – підвісити кий на резинку за кінчик шафта (верхня частина кия). В такому положенні кий відвисає під дією своєї ваги і залишається абсолютно рівним.

Цільний кий обов'язково повинен зберігатися в підвішеному стані чи у вертикальному положенні в кийовниці. У крайньому випадку, кладіть його на рівну горизонтальну поверхню, наприклад, на більярдний стіл. Не притуляйте кий до стіни навіть під невеликим кутом, оскільки він може прогнутися під дією своєї ваги. Відповідно, і збірний кий також краще зберігати зібраним, в підвішеному стані.

Кейс для більярдних київ, більярд, аксесуари для більярду Чохол для більярдних київ, аксесуари для більярду

Що ж стосується чохлів і кейсів для транспортування кия, то їх зараз в магазинах є надзвичайно велика кількість. Два основних параметри вибору футляра – це матеріал і розмір, а головні функціональні вимоги до чохла – жорсткість и герметичність. «Економ-варіант» представлений чохлами і кейсами з шкірозамінника; шкіряні і дерев'яні вироби, звичайно ж, дорожчі. Жорсткий кофр захистить кий при падінні, чи у випадку, коли по неуважності на нього щось покладуть. Кий в кофрі повинен знаходитися у вільному положенні, збірні частини не повинні доторкатися один до одного.

Фото

Назва

Ціна, $

Накидка для більярдного стола, аксесуари для більярду

Накидка для більярдного стола

8 фут. (2,2 х 1,1)
матеріал виготовлення - поліестер,
колір - зелений

15 $

Накидка для більярдного стола, аксесуари для більярду

Накидка для більярдного стола

9 фут. (2,6 х 1,3),
матеріал виготовлення - поліестер,
колір - зелений

18 $

Накидка для більярдного стола, аксесуари для більярду

Накидка для більярдного стола

10 фут. (2,8 х 1,4),
матеріал виготовлення - поліестер,
колір - зелений

20 $

Накидка для більярдного стола, аксесуари для більярду

Накидка для більярдного стола

11 фут. 3,2 х 1,6),
матеріал виготовлення - поліестер,
колір - зелений

22 $

Накидка для більярдного стола, аксесуари для більярду

Накидка для більярдного стола

12 фут. (3,6 х 1,8),
матеріал виготовлення - поліестер,
колір - зелений

24 $

Більярдні столи та аксесуари в Україні від компанії «Більярд Центр»!

Центри продажу Україна: Київ, Вінниця, Дніпропетровськ, Житомир, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Кіровоград, Луцьк, Львів, Миколаїв, Одеса, Полтава, Рівне, Сімферополь, Суми, Тернопіль, Ужгород, Харків, Херсон, Хмельницький, Черкаси, Чернівці, Чернігів.

Львівський каталог фірм!

© 2014 БІЛЬЯРД ЦЕНТР. Більярдні столи! Все для більярду!

Створення сайтів у Львові - WebEtalon